Fotoobrazy

  • Fotografie jsou autorským dílem Petra Vydry a Dany Křížové.
  • Všechny fotoobrazy jsou tisknuty na kvalitním fotoplátně a působí profesionálním dojmem.
  • Fotoobrazy poslouží jako ideální výzdoba domácností i kanceláří a jako vhodný dárek.
  • Možnost vyzvednutí zboží v Praze zdarma.
  • Fotoobrazy posíláme také Českou poštou nebo jinou spediční firmou kterou máme ve výběru zde na eshopu.
  • Fotografie jsou originálním dílem a podléhají autorským zákonům..
  • Stardantní doba dodání okolo 2 až 3 týdnů

Fotoobraz je osobním doplňkem nejen Vašeho domova, ale například i kanceláře. Zároveň ho můžete použít jako luxusní dárek.

Náš tisk fotografií na plátno dosahuje brilantního podání barev díky precizní technologii.

Vaše emoce perfektně vyjádří fotoobraz na plátně. Vystavte obraz na zeď kdekoliv ve Vašem domově a zaručeně se stane středem pozornosti. Zcela jedinečný designový prvek z naší fotografie bude denně dělat radost nejen Vám ale i návštěvám.

Tisk obrazů
Fotografie na plátno necháváme tisknout pomocí 7-ti barevných pigmentových inkoustů. Při tisku obrazů používáme precizní technologii zpracování fotografií, jejímž výsledkem jsou ohromující fotoobrazy o širokém rozsahu barev a jemné gradace. Výtisky jsou navíc vysoce odolné proti poškrábání. Výjimečná kvalita tisku fotoobrazů je podpořena systémem vylepšené reprodukce černé barvy a zdokonalením detailů v tmavých oblastech.
Jako výchozí je nastaveno plátno 250g Standard, jenž je při výrobě fotoobrazů nejrozšířenější. Je chemicky běleno, takže před samotným tiskem je čistě bílé. Výsledný tisk tedy následně barevně odpovídá Vámi předaným podkladům.
Fotoobrazy a jejich tvorba

Fotoobrazy na plastové desce
Jedná se o moderní prezentaci fotografií. Fotoobraz tak může být na plastové desce nápaditým darem.
Plastové desky jsou moderním a odolným materiálem. Jedná se o sendvičové desky s polyuretanovým jádrem. Jsou ideálním prostředkem pro interiérový design a grafické prezentace. Jejich předností je perfektní provedení a exkluzivní vzhled. Navíc jsou ultra lehké.
Používáme pouze prémiovou desku Kapa Mount. Ta je oboustranně krytá chromokartonem a vyztužená dvěma tenkými hliníkovými vrstvami, které umožňují její použití v interiérovém designu, na výstavách a v galeriích.

,,,,Nabídku do eshopu připravujeme,,,, Zatím fotoobrazy můžete vybrat v sekci fotografie. Po konzulatci o velikosti atd vám pošleme cenovou nabídku fotoobrazu.

 

Fotoobrazy

0 položek

Nábídku s produkty připravujeme.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info