CZ SK DE US EN

  kontakt   zasilkovna   doprava   platba  jak nakupovat   mapa webu   o nás 

Ateliér Petr Vydra

Ruční rytí a pískování skla - Hand made Engraving

Velkoobchodní prodej

Velkoobchodní prodej Bohemia Crystall Glass

Velkoobchodní prodej Bohemia Crystall Glass

Bohemia Crystal Glass je velmi významným a silným obchodním dodavatelem výrobků z českého křišťálového skla prvotřídní kvality. Jeho síla je v komplexnosti sortimentu a souvisejících služeb, které poskytuje. Téměř veškerá produkce českých skláren je obsažena v nabídce, která skýtá na milióny kusů všech druhů výrobků skladem k okamžité expedici. Naleznete zde užitkové sklo pro vinařství a gastronomii, až po výrobky pro retail a dárkové výrobky pro velké a korporátní organizace.

Vyjma nabídky produktů nabízí kompletní servis a služby v oblasti dodávky zboží.

Zajistíme pro Vás jak zakázky v rozsahu několika palet, tak zakázky v rozsahu několika kamionů či kontejnerů.

Individuální a pečlivý přístup ke každému zákazníkovi je zárukou bezpečného doručení objednaného zboží a poskytnutí veškerých služeb, které potřebujete.

Další výhodou Bohemia Crystal Glass je diverzifikace dodávek po celém světě. Vyjma velkého odbytu v ČR, jako jeden z jejich nejvýznamějších trhů, se též zaměřujeme na export do dalších zemí světa.. Mezi ty největší země patří:

Česka republika, USA, Anglie, Francie, Nemecko, Rusko, Rakousko, Slovensko, Egypt, Srbsko, Estonsko, Recko, Equador, Bolivie, Italie, Irsko, Madarsko, Kazachstan, Belgie, Norsko, Polsko, China, Malta, Jordansko a dalsi

 

Mezi naše další přednosti nepochybně patří i další zpracování skla. Firma spolupracuje s renomovanými brusírnami skla, kterým dodává výrobky pro finální úpravu, ať již se jedná o unikátní tradiční český brus PK500, tak i provádění brusů a pískování skla dle přání zákazníka a to v téměř jakémkoliv množství.

Tímto typem spolupráce a podpory Českého průmyslu, dále ještě povyšuje již tak kvalitní produkty českého skla na opravdový a komplexní CZECH MADE produkt. 

 

Velkoobchodní objednávky  jsou vázány na minimální odběr v hodnotě 20 000,-  Kč  bez DPH.  Máte - li zájem o koupi menšího počtu zboží z této nabídky tak se můžeme dohodnout  na objednávce také.  Neváhejte nás kontaktovat.

V případě zájmu vám pošleme katalog a ceník na vámi vybrané zboží.

 

Exclusive Chandeliers

Crystal Cut

Exclusive Collection

Decorated

Exclusive Color Crystal

Gastro Collection

Hand made

Giftware

Houseware

Tableware

Sets

Stemware

Rytí a pískování skla

Lead  Crystal

Platety

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Slevová politika:

  • 5 % sleva při platbě na účet
  • 2000 výdejních míst v ČR za pouhých 55,- kč  
  • Mapa výdejních míst 
 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info