CZ SK DE US EN

  kontakt       zasilkovna       doprava       platba     jak nakupovat       mapa webu       o nás 

Ateliér Petr Vydra

Ruční rytí a pískování skla - Hand made Engraving

 


Jsme specializovaný  obchod

na ryté  a pískované sklo, skleněné doplňky a dárkové zboží, které máme rozděleno do kategorií, dělených podle druhů motivů a typu dárků. 

 
BOJÍTE SE DOPRAVY ?


Zboží posílané Českou poštou je řádně balené, posílané jako křehké a pojištěné. S českou poštou máme dobré zkušenosti, takže se nemusíte bát o včasné a bezproblémové doručení vaší zásilky. 

 

 Využijte více jak 2000  výdejních míst Zásilkovny anebo naše výdejní místo v Praze.

 

   CO NABÍZÍME V NAŠEM ESHOPU ? 

Naše nabídka je velmi široká, prakticky nevyčerpatelná. Každý člověk má jinou představu, jiná přání a všem se snažíme vyjít vstříc tak, aby dílo, které si posléze převezmou, přesně splňovalo jejich požadavky.
Nejčastěji si lidé přejí vyrýt na sklo například monogram, loga firem či různé abstraktní, květinové a zvířecí motivy, nejsou však výjimkou ani náročnější předlohy, jako například různá umělecká díla a podobně. Dokážeme na sklo „přenést“ i soukromé fotografie, dalo by se říci, že takřka žádné zákazníkovo přání nezůstane nevyslyšeno. Všichni naši rytci jsou vysoce profesionální a skuteční mistři.
Mnoho lidí se na nás obrací například v souvislosti s chystaným darem k různým výročím či svatbám nebo také hledají originální firemní dar. 

JAKÉ U NÁS NAJDETE DÁRKY ?

 Máme v nabídce dárky pro různé příležitosti, nechybí ani ty určené konkrétně pro muže, ženyděti, myslivce atd. Je možné buď si nechat vytvořit něco přímo na zakázku, nebo si vybrat z naší nabídky. Například rytý půllitr s motorkou apod. Velmi oblíbená je vinná láhev s fotografií či sklenice i celé sady s monogramem…

Rádi poradíme, preferujeme individuální přístup a proto neváhejte nás oslovit v kontaktím formuláři, emailu nebo telefonem.
 
 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Slevová politika:

  • 5 % sleva při platbě na účet
  • 2000 výdejních míst v ČR za pouhých 55,- kč  
  • Mapa výdejních míst 
  • Ze Slovenské republiky bankovní převod bez poplatku
 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info