Home

Ateliér Petr Vydra - rytí a pískování skla

Atelier - Petr Vydra

Naše nabídka je velmi široká, prakticky nevyčerpatelná. Každý člověk má jinou představu, jiná přání a všem se snažíme vyjít vstříc tak, aby dílo, které si posléze převezmou, přesně splňovalo jejich požadavky. Nejčastěji si lidé přejí vyrýt na sklo například monogram, loga firem či různé abstraktní, květinové a zvířecí motivy, nejsou však výjimkou ani náročnější předlohy, jako například různá umělecká díla a podobně. Dokážeme na sklo „přenést" i soukromé fotografie, dalo by se říci, že takřka žádné zákazníkovo přání nezůstane nevyslyšeno. Všichni naši rytci jsou vysoce profesionální a skuteční mistři.

Mnoho lidí se na nás obrací například v souvislosti s chystaným darem k různým výročím či svatbám nebo také hledají originální firemní dar.

JAKÉ U NÁS NAJDETE DÁRKY ?

Máme v nabídce dárky pro různé příležitosti, nechybí ani ty určené konkrétně pro muže, ženy, děti, myslivce atd. Je možné buď si nechat vytvořit něco přímo na zakázku, nebo si vybrat z naší nabídky. Například rytý půllitr s motorkou apod. Velmi oblíbená je vinná láhev s fotografií či sklenice i celé sady s monogramem...

Zde kliknutím můžete vybírat z našich autorských fotografií a plakátů. Také využít našich fotografických služeb.

Rádi poradíme, preferujeme individuální přístup a proto neváhejte nás oslovit v kontaktím formuláři, emailu nebo telefonem.

Získejte i vy ZDARMA naši věrnostní Cashback kartu!
Přijďte si pro ni k nám na provozovnu a nebo se registrujte zde zdarma.

Více o věrnostní kartě zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info